Kondenzátor, řada: EE RADIAL 15 μF ±20 % 400 V dc Radiální vedení EEUEE2G150, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Capacitance
15μF
Mount Type
Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
370μA
Tolerance
±20 %
Řada
EE RADIAL
Ztrátový činitel
0.24%
Aplikace
Capacitance
15μF
Mount Type
Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
370μA
Tolerance
±20 %
Řada
EE RADIAL
Ztrátový činitel
0.24%