Kondenzátor, řada: EE RADIAL 22 μF ±20 % 400 V dc Radiální vedení EEUEE2G220S, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Capacitance
22μF
Mount Type
Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Leakage Current
538μA
Tolerance
±20 %
Řada
EE RADIAL
Ztrátový činitel
8%
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Capacitance
22μF
Mount Type
Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Leakage Current
538μA
Tolerance
±20 %
Řada
EE RADIAL
Ztrátový činitel
8%