Kondenzátor, řada: EE - A 15 μF ±20 % 350 V dc Radiální vedení EEUEE2V150, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Capacitance
15μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
8000 h
Leakage Current
325μA
Tolerance
±20 %
Řada
EE - A
Ztrátový činitel
8%
Aplikace
Capacitance
15μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
8000 h
Leakage Current
325μA
Tolerance
±20 %
Řada
EE - A
Ztrátový činitel
8%