Kondenzátor, řada: EE - A 22 μF ±20 % 350 V dc Radiální vedení EEUEE2V220, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 166-8263Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUEE2V220
Capacitance
22μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Řada
EE - A
Leakage Current
472μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%
Krajina pôvodu
Malaysia
Aplikace
Špecifikácie
Capacitance
22μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Řada
EE - A
Leakage Current
472μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%