Kondenzátor, řada: FC Radial 220 μF ±20 % 117mΩ 16 V dc Radiální vedení EEUFC1C221, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 449-0974PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUFC1C221
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Balení
Bag
Height
11.5mm
Polarita
Polar
Länge
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Termination Type
Radial Lead
Pinanzahl
2
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
RoHS
Lead Pitch
3.5mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
117mΩ
Řada
FC Radial
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada fc 120μF - 270μF
Certifikát AEC-Q200
Typ s radiálním vodičem
Nízká hodnota ESR
Kompaktní rozměry
Vysoká spolehlivost
Nízká impedance
Vysoký zvlněný proud
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaSáčok
Špecifikácie
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Balení
Bag
Height
11.5mm
Polarita
Polar
Länge
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Termination Type
Radial Lead
Pinanzahl
2
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
RoHS
Lead Pitch
3.5mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
117mΩ
Řada
FC Radial
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada fc 120μF - 270μF