Kondenzátor, řada: FC-A 100 μF ±20 % 25 V dc Radiální vedení EEUFC1E101SH, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 240-3834Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUFC1E101SH
Capacitance
100μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Tape
Länge
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Lifetime
1000 h
Tolerance
±20 %
Řada
FC-A
Ztrátový činitel
8%
Krajina pôvodu
Malaysia
Špecifikácie
Capacitance
100μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Tape
Länge
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Lifetime
1000 h
Tolerance
±20 %
Řada
FC-A
Ztrátový činitel
8%