Kondenzátor, řada: FC Radial 820 μF ±20 % 34mΩ 50 V dc Radiální vedení EEUFC1H821L, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200
Skladové číslo RS: 572-316Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUFC1H821L
Capacitance
820μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
35.0mm
Länge
1.0mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
34mΩ
Řada
FC Radial
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada FC 820μF - 1500 μF
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
820μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
35.0mm
Länge
1.0mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
34mΩ
Řada
FC Radial
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada FC 820μF - 1500 μF