Hliníkový elektrolytický kondenzátor, řada: FC-A 100 μF ±20 % 256mΩ 63 V dc Radiální vedení EEUFC1J101, Průchozí otvor
Skladové číslo RS: 315-0962PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUFC1J101
Capacitance
100μF
Product Type
Hliníkový elektrolytický kondenzátor
Mount Type
Through Hole
Height
25.5mm
Länge
12.5mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
3000 h
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
256mΩ
Řada
FC-A
Ztrátový činitel
200%
Podrobnosti o výrobku
Řada FC 1uF - 100uF
Aplikace
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaSáčok
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Capacitance
100μF
Product Type
Mount Type
Through Hole
Height
25.5mm
Länge
12.5mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
3000 h
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
256mΩ
Řada
FC-A
Ztrátový činitel
200%
Podrobnosti o výrobku
Řada FC 1uF - 100uF