Kondenzátor, řada: FC 22 μF ±20 % 1Ω 63 V dc Radiální vedení EEUFC1J220, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 108-1354Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUFC1J220
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11.2mm
Länge
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Lifetime
1000 h
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
Řada
FC
Ztrátový činitel
200%
Podrobnosti o výrobku
Řada FC 1uF - 100uF
Aplikace
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cenaSáčok
Špecifikácie
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11.2mm
Länge
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Lifetime
1000 h
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
Řada
FC
Ztrátový činitel
200%
Podrobnosti o výrobku
Řada FC 1uF - 100uF