Kondenzátor, řada: FC Radial 470 μF ±20 % 59mΩ 63 V dc Radiální vedení EEUFC1J471, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200
Capacitance
470μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Lifetime
5000 h
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
59mΩ
Řada
FC Radial
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada fc 330μF - 680μF
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
470μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Lifetime
5000 h
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
59mΩ
Řada
FC Radial
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada fc 330μF - 680μF