Hliníkový elektrolytický kondenzátor, řada: FC-A 1000 μF ±20 % 30mΩ 35 V dc Radiální vedení EEUFC1V102, Průchozí otvor
Capacitance
1000μF
Product Type
Hliníkový elektrolytický kondenzátor
Mount Type
Through Hole
Height
25mm
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
30mΩ
Řada
FC-A
Ztrátový činitel
200%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Řada FC 820μF - 1500 μF
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
1000μF
Product Type
Mount Type
Through Hole
Height
25mm
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
30mΩ
Řada
FC-A
Ztrátový činitel
200%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Řada FC 820μF - 1500 μF