Kondenzátor, řada: FC-A 22 μF 20 % Radiální vedení 35 V dc, Průchozí otvor EEUFC1V220H AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 249-1343Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUFC1V220H
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Through Hole
Balení
Tape
Polarita
Polar
Länge
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
175mA
Automotive Standard
Ne
Řada
FC-A
Ztrátový činitel
0.12%
Krajina pôvodu
Malaysia
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Through Hole
Balení
Tape
Polarita
Polar
Länge
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
175mA
Automotive Standard
Ne
Řada
FC-A
Ztrátový činitel
0.12%