Kondenzátor, řada: FC Radial 2700 μF ±20 % 16mΩ 35 V dc Radiální vedení EEUFC1V272, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200
Skladové číslo RS: 572-340Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUFC1V272
Capacitance
2700μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
31.5mm
Länge
31.5mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
16mΩ
Řada
FC Radial
Ztrátový činitel
8%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Řada fc 1800μF - 15000μF
Certifikát AEC-Q200
Typ s radiálním vodičem
Nízká hodnota ESR
Kompaktní rozměry
Vysoká spolehlivost
Nízká impedance
Vysoký zvlněný proud
Aplikace
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
2700μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
31.5mm
Länge
31.5mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
16mΩ
Řada
FC Radial
Ztrátový činitel
8%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Řada fc 1800μF - 15000μF