Kondenzátor, řada: FC 68 μF ±20 % 35 V dc Radiální vedení EEUFC1V680, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Capacitance
68μF
Mount Type
Through Hole
Construction
Radial Can
Balení
Bag
Polarita
Polar
Height
11.2mm
Länge
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Normy/schválení
RoHS
Lead Pitch
2.5mm
Lifetime
1000 h
Řada
FC
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
0.12%
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cenaSáčok
Špecifikácie
Capacitance
68μF
Mount Type
Through Hole
Construction
Radial Can
Balení
Bag
Polarita
Polar
Height
11.2mm
Länge
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Normy/schválení
RoHS
Lead Pitch
2.5mm
Lifetime
1000 h
Řada
FC
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
0.12%