Kondenzátor, řada: FC Radial 220 μF ±20 % 89mΩ 100 V dc Radiální vedení EEUFC2A221, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 315-1088Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUFC2A221
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Balení
Bag
Height
25mm
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
89mΩ
Řada
FC Radial
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada fc 120μF - 270μF
Certifikát AEC-Q200
Typ s radiálním vodičem
Nízká hodnota ESR
Kompaktní rozměry
Vysoká spolehlivost
Nízká impedance
Vysoký zvlněný proud
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Balení
Bag
Height
25mm
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
89mΩ
Řada
FC Radial
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada fc 120μF - 270μF