Kondenzátor, řada: FK Radial 2700 μF ±20 % 10 V dc Radiální vedení EEUFK1A272, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 571-527Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUFK1A272
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
2700μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Balení
Bag
Height
20mm
Polarita
Polar
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
270μA
Tolerance
±20 %
Řada
FK Radial
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Řada FK 6,3 V až 16 V.
AEC-Q200 kvalifikované (platí některé odchylky)
Miniaturní roztok (o 30 % až 40 % méně než řada FC)
Nízká hodnota ESR
Vysoká spolehlivost
Dlouhá životnost
Vysoký zvlněný proud
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
2700μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Balení
Bag
Height
20mm
Polarita
Polar
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
270μA
Tolerance
±20 %
Řada
FK Radial
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Řada FK 6,3 V až 16 V.