Kondenzátor, řada: FM-A 1000 μF ±20 % 0.03Ω 10 V dc Radiální vedení EEUFM1A102, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
1000μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
16mm
Polarita
Polar
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
4000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
100μA
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
0.03Ω
Řada
FM-A
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
0.19%
Podrobnosti o výrobku
Řada FM, 6,3 V až 16 V.
Vysoká spolehlivost
Dlouhá životnost
Vysoký zvlněný proud
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
1000μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
16mm
Polarita
Polar
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
4000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
100μA
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
0.03Ω
Řada
FM-A
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
0.19%
Podrobnosti o výrobku
Řada FM, 6,3 V až 16 V.