Kondenzátor, řada: FM-A 3900 μF ±20 % 10 V dc Radiální vedení EEUFM1A392L, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 526-1187Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUFM1A392L
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
3900μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Balení
Bag
Height
70.5mm
Polarita
Polar
Länge
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
7000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
75.6μA
Tolerance
±20 %
Řada
FM-A
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada FM, 6,3 V až 16 V.
Vysoká spolehlivost
Dlouhá životnost
Vysoký zvlněný proud
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
3900μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Balení
Bag
Height
70.5mm
Polarita
Polar
Länge
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
7000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
75.6μA
Tolerance
±20 %
Řada
FM-A
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada FM, 6,3 V až 16 V.