Kondenzátor, řada: FM-A 680 μF ±20 % 10 V dc Radiální vedení EEUFM1A681, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 526-1244PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUFM1A681
Capacitance
680μF
Mount Type
Through Hole
Height
25.5mm
Länge
12.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
4000 h
Leakage Current
68μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada FM, 6,3 V až 16 V.
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaSáčok
Špecifikácie
Capacitance
680μF
Mount Type
Through Hole
Height
25.5mm
Länge
12.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
4000 h
Leakage Current
68μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada FM, 6,3 V až 16 V.