Kondenzátor, řada: FM-A 470 μF ±20 % 16 V dc Radiální vedení EEUFM1C471L, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 526-1389PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUFM1C471L
Capacitance
470μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
15mm
Länge
15mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
3000 h
Lead Pitch
3.5mm
Leakage Current
75.2μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada FM, 6,3 V až 16 V.
Aplikace
Vyberte typ balenia
Capacitance
470μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
15mm
Länge
15mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
3000 h
Lead Pitch
3.5mm
Leakage Current
75.2μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada FM, 6,3 V až 16 V.