Kondenzátor, řada: FM-A 330 μF ±20 % 35 V dc Radiální vedení EEUFM1V331, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 526-1856PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUFM1V331
Capacitance
330μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
16mm
Länge
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
4000 h
Leakage Current
115.5μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada FM: 25 V až 50 V.
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaSáčok
Špecifikácie
Capacitance
330μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
16mm
Länge
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
4000 h
Leakage Current
115.5μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada FM: 25 V až 50 V.