Kondenzátor, řada: FR Radial 1500 μF ±20 % 6.3 V dc Radiální vedení EEUFR0J152L, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200
Skladové číslo RS: 708-3469PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUFR0J152L
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
1500μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
20mm
Polarita
Polar
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
9000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
94.5μA
Tolerance
±20 %
Řada
FR Radial
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Fr série 6,3 V až 25 V.
Vysoká spolehlivost
Dlouhá životnost
Nízká impedance
Vysoký zvlněný proud
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Špecifikácie
Capacitance
1500μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
20mm
Polarita
Polar
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
9000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
94.5μA
Tolerance
±20 %
Řada
FR Radial
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Fr série 6,3 V až 25 V.