Kondenzátor, řada: FR 3300 μF ±20 % 6.3V dc Radiální vedení EEUFR0J332L, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Balení
Bag
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
0μA
Automotive Standard
Ne
Podrobnosti o výrobku
Fr série 6,3 V až 25 V.
Vysoká spolehlivost
Dlouhá životnost
Nízká impedance
Vysoký zvlněný proud
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Balení
Bag
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
0μA
Automotive Standard
Ne
Podrobnosti o výrobku
Fr série 6,3 V až 25 V.