Kondenzátor, řada: FR Radial 820 μF ±20 % 6.3 V dc Radiální vedení EEUFR0J821, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200
Capacitance
820μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
11.5mm
Länge
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
6000 h
Leakage Current
51.6μA
Tolerance
±20 %
Řada
FR Radial
Ztrátový činitel
8%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Fr série 6,3 V až 25 V.
Vysoká spolehlivost
Dlouhá životnost
Nízká impedance
Vysoký zvlněný proud
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Špecifikácie
Capacitance
820μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
11.5mm
Länge
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
6000 h
Leakage Current
51.6μA
Tolerance
±20 %
Řada
FR Radial
Ztrátový činitel
8%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Fr série 6,3 V až 25 V.