Kondenzátor, řada: FR 3300 μF ±20 % 10 V dc Radiální vedení EEUFR1A332B, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 240-3863Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUFR1A332B
Capacitance
3300μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Through Hole
Balení
Tape
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
10000 h
Lead Pitch
5mm
Řada
FR
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%
Krajina pôvodu
Malaysia
Špecifikácie
Capacitance
3300μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Through Hole
Balení
Tape
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
10000 h
Lead Pitch
5mm
Řada
FR
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%