Hliníkový elektrolytický kondenzátor, řada: FR-A 220 μF ±20 % 16 V dc Radiální vedení EEUFR1C221B, Průchozí otvor
Capacitance
220μF
Product Type
Hliníkový elektrolytický kondenzátor
Mount Type
Through Hole
Balení
Tape
Länge
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Leakage Current
35.2μA
Tolerance
±20 %
Řada
FR-A
Ztrátový činitel
200%
Krajina pôvodu
Malaysia
Špecifikácie
Capacitance
220μF
Product Type
Mount Type
Through Hole
Balení
Tape
Länge
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Leakage Current
35.2μA
Tolerance
±20 %
Řada
FR-A
Ztrátový činitel
200%