Kondenzátor, řada: FR 2700 μF ±20 % 16 V dc Radiální vedení EEUFR1C272, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Capacitance
2700μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
25mm
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
10000 h
Leakage Current
432μA
Tolerance
±20 %
Řada
FR
Ztrátový činitel
8%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Fr série 6,3 V až 25 V.
Vysoká spolehlivost
Dlouhá životnost
Nízká impedance
Vysoký zvlněný proud
Aplikace
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Capacitance
2700μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
25mm
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
10000 h
Leakage Current
432μA
Tolerance
±20 %
Řada
FR
Ztrátový činitel
8%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Fr série 6,3 V až 25 V.