Kondenzátor, řada: FR 3300 μF ±20 % 16 V dc Radiální vedení EEUFR1C332S, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Capacitance
3300μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Lifetime
10000 h
Leakage Current
528μA
Tolerance
±20 %
Řada
FR
Ztrátový činitel
8%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Fr série 6,3 V až 25 V.
Vysoká spolehlivost
Dlouhá životnost
Nízká impedance
Vysoký zvlněný proud
Aplikace
Špecifikácie
Capacitance
3300μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Lifetime
10000 h
Leakage Current
528μA
Tolerance
±20 %
Řada
FR
Ztrátový činitel
8%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Fr série 6,3 V až 25 V.