Hliníkový elektrolytický kondenzátor, řada: FR-A 1000 μF ±20 % 25 V dc Radiální vedení EEUFR1E102B, Radiální, Průchozí
Capacitance
1000μF
Product Type
Hliníkový elektrolytický kondenzátor
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Tape
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
10000 h
Leakage Current
500μA
Tolerance
±20 %
Řada
FR-A
Ztrátový činitel
200%
Krajina pôvodu
Malaysia
Špecifikácie
Capacitance
1000μF
Product Type
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Tape
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
10000 h
Leakage Current
500μA
Tolerance
±20 %
Řada
FR-A
Ztrátový činitel
200%