Kondenzátor, řada: FR Radial 2200 μF ±20 % 25 V dc Radiální vedení EEUFR1E222S, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
2200μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Balení
Bag
Height
20mm
Polarita
Polar
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Lifetime
10000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
550μA
Tolerance
±20 %
Řada
FR Radial
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
0.14%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Fr série 6,3 V až 25 V.
Vysoká spolehlivost
Dlouhá životnost
Nízká impedance
Vysoký zvlněný proud
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Špecifikácie
Capacitance
2200μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Balení
Bag
Height
20mm
Polarita
Polar
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Lifetime
10000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
550μA
Tolerance
±20 %
Řada
FR Radial
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
0.14%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Fr série 6,3 V až 25 V.