Hliníkový elektrolytický kondenzátor, řada: FR-A 100 μF ±20 % 50 V dc Radiální vedení EEUFR1H101, Radiální, Průchozí
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
100μF
Product Type
Hliníkový elektrolytický kondenzátor
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11.5mm
Länge
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
6000 h
Leakage Current
50μA
Tolerance
±20 %
Řada
FR-A
Ztrátový činitel
200%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Fr řada 35 V až 63 V.
Aplikace
Alternatíva
Find out more
Each (In a Pack of 50) (bez DPH)
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Alternatíva
Find out more
Špecifikácie
Capacitance
100μF
Product Type
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11.5mm
Länge
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
6000 h
Leakage Current
50μA
Tolerance
±20 %
Řada
FR-A
Ztrátový činitel
200%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Fr řada 35 V až 63 V.