Hliníkový elektrolytický kondenzátor, řada: FR-A 220 μF ±20 % 50 V dc Radiální vedení EEUFR1H221, Průchozí otvor
Product Type
Hliníkový elektrolytický kondenzátor
Capacitance
220μF
Mount Type
Through Hole
Height
16mm
Länge
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
8000 h
Lead Pitch
5mm
Řada
FR-A
Leakage Current
110μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
200%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Fr řada 35 V až 63 V.
Aplikace
Vyberte typ balenia
Product Type
Capacitance
220μF
Mount Type
Through Hole
Height
16mm
Länge
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
8000 h
Lead Pitch
5mm
Řada
FR-A
Leakage Current
110μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
200%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Fr řada 35 V až 63 V.