Kondenzátor, řada: FR 470 μF ±20 % 27mΩ 63V dc Radiální vedení EEUFR1J471, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 756-8360PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUFR1J471
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
0μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
27mΩ
Podrobnosti o výrobku
Fr řada 35 V až 63 V.
Aplikace
Špecifikácie
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
0μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
27mΩ
Podrobnosti o výrobku
Fr řada 35 V až 63 V.