Kondenzátor, řada: FR 100 μF ±20 % 100 V dc Radiální vedení EEUFR2A101, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Product Type
Capacitor
Capacitance
100μF
Mount Type
Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
10000 h
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
0μA
Tolerance
±20 %
Řada
FR
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Fr řada 35 V až 63 V.
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Product Type
Capacitor
Capacitance
100μF
Mount Type
Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
10000 h
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
0μA
Tolerance
±20 %
Řada
FR
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Fr řada 35 V až 63 V.