Kondenzátor, řada: FS 330 μF ±20 % 63 V dc Radiální vedení EEUFS1J331L, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 240-3957Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUFS1J331L
Capacitance
330μF
Mount Type
Through Hole
Balení
Tape
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
10000 h
Tolerance
±20 %
Řada
FS
Ztrátový činitel
8%
Krajina pôvodu
Malaysia
Špecifikácie
Capacitance
330μF
Mount Type
Through Hole
Balení
Tape
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
10000 h
Tolerance
±20 %
Řada
FS
Ztrátový činitel
8%