Kondenzátor, řada: HD 1000 μF ±20 % 10 V dc Radiální vedení EEUHD1A102, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 744-1975Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUHD1A102
Capacitance
1000μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
25.5mm
Länge
12.5mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
2000 h
Tolerance
±20 %
Řada
HD
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada HD Panasonic
Typ s radiálním vodičem
Vysoká spolehlivost
Dlouhá životnost
Nízká impedance
Vysoký zvlněný proud
Aplikace
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
1000μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
25.5mm
Länge
12.5mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
2000 h
Tolerance
±20 %
Řada
HD
Ztrátový činitel
8%