Kondenzátor, řada: TP-A 100 μF ±20 % 190mΩ 35 V dc Radiální vedení EEUTP1V101, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200
Skladové číslo RS: 732-8251PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUTP1V101
Capacitance
100μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
25.5mm
Länge
12.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
135°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
3000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
35μA
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
190mΩ
Řada
TP-A
Ztrátový činitel
8%
Krajina pôvodu
Japan
Podrobnosti o výrobku
Řada TP
Kompaktní rozměry
Menší než řada Panasonic TA
AEC-Q200 kvalifikované (platí některé odchylky)
Vysoká spolehlivost
Nízká impedance
Dlouhá životnost
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaSáčok
Špecifikácie
Capacitance
100μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
25.5mm
Länge
12.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
135°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
3000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
35μA
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
190mΩ
Řada
TP-A
Ztrátový činitel
8%