Kondenzátor, řada: EB 4.7 μF 20 % Pájecí 400 V dc, Povrch Povrchová montáž EEVEB2G4R7Q Panasonic
Skladové číslo RS: 166-7043Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEVEB2G4R7Q
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
4.7μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Surface
Packaging
Tape
Height
16.5mm
Polarity
Polar
Length
12mm
Package/Case
Surface Mount
Minimum Operating Temperature
-25°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
4000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
50mA
Leakage Current
122.8μA
Series
EB
Automotive Standard
No
Krajina pôvodu
Japan
Podrobnosti o výrobku
EB-V Series (Řada EB-V)
Vysoký zvlněný proud
Nízká hodnota ESR
Dlouhá životnost
Provozní teploty do +105 °C.
Odolnost: 105°C 3000 až 5000 h
P.O.A.
Each (On a Reel of 200) (bez DPH)
P.O.A.
Špecifikácie
Capacitance
4.7μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Surface
Packaging
Tape
Height
16.5mm
Polarity
Polar
Length
12mm
Package/Case
Surface Mount
Minimum Operating Temperature
-25°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
4000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
50mA
Leakage Current
122.8μA
Series
EB
Automotive Standard
No
Krajina pôvodu
Japan
Podrobnosti o výrobku
EB-V Series (Řada EB-V)
Vysoký zvlněný proud
Nízká hodnota ESR
Dlouhá životnost
Provozní teploty do +105 °C.
Odolnost: 105°C 3000 až 5000 h