Kondenzátor, řada: FK SMD 680 μF 20 % Pájecí 73mΩ 50 V dc, Povrchová montáž 0125 EEVFK1H681M AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 708-3579PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEVFK1H681M
Product Type
Capacitor
Capacitance
680μF
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Polarita
Polar
Height
16.5mm
Länge
3.5mm
Package/Case
0125
Minimum Operating Temperature
-10°C
Termination Type
Solder
Pinanzahl
2
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Ekvivalentní sériový odpor ESR
73mΩ
Řada
FK SMD
Automotive Standard
Ne
Tolerance ±
20%
Ripple Current
1.6A
Leakage Current
3μA
Ztrátový činitel
0.1%
Krajina pôvodu
Japan
Podrobnosti o výrobku
Řada FK
Charakteristiky produktu:
• Nízká hodnota ESR
• Vysoká spolehlivost
• Vysoký zvlněný proud
• Nízká impedance
• Dlouhá životnost
• Povrchová montáž
Aplikace:
Approvals
AEC-Q200 qualified
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cena
Product Type
Capacitor
Capacitance
680μF
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Polarita
Polar
Height
16.5mm
Länge
3.5mm
Package/Case
0125
Minimum Operating Temperature
-10°C
Termination Type
Solder
Pinanzahl
2
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Ekvivalentní sériový odpor ESR
73mΩ
Řada
FK SMD
Automotive Standard
Ne
Tolerance ±
20%
Ripple Current
1.6A
Leakage Current
3μA
Ztrátový činitel
0.1%