Panasonic 150μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 100V dc, Surface Mount - EEVFK2A151M
Skladové číslo RS: 434-0138Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEVFK2A151M
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
150µF
Napětí
100V dc
Montage-Typ
Surface Mount
Technologie
Electrolytic
Abmessungen
16 (Dia.) x 16.5mm
Height
16.5mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Průměr
16mm
Maximální pracovní teplota
+105°C
Lifetime
5000h
Tolerance
±20%
Ripple Current
793mA
Leakage Current
3 μA
P.O.A.
Each (In a Pack of 5) (bez DPH)
P.O.A.
Špecifikácie
Capacitance
150µF
Napětí
100V dc
Montage-Typ
Surface Mount
Technologie
Electrolytic
Abmessungen
16 (Dia.) x 16.5mm
Height
16.5mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Průměr
16mm
Maximální pracovní teplota
+105°C
Lifetime
5000h
Tolerance
±20%
Ripple Current
793mA