Kondenzátor, řada: FK SMD 150 μF 20 % Pájecí 170mΩ 100 V dc, Povrchová montáž 0125 EEVFK2A151M AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 537-0663Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEVFK2A151M
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
150μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Height
16.5mm
Polarita
Polar
Länge
16.5mm
Package/Case
0125
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
793mA
Leakage Current
3μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
170mΩ
Řada
FK SMD
Automotive Standard
Ne
Podrobnosti o výrobku
Řada FK
Charakteristiky produktu:
• Nízká hodnota ESR
• Vysoká spolehlivost
• Vysoký zvlněný proud
• Nízká impedance
• Dlouhá životnost
• Povrchová montáž
Aplikace:
Approvals
AEC-Q200 qualified
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Špecifikácie
Capacitance
150μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Height
16.5mm
Polarita
Polar
Länge
16.5mm
Package/Case
0125
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
793mA
Leakage Current
3μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
170mΩ