Rezistor pro povrchovou montáž AEC-Q200 120 Ω ±0.1 % 0.125 W Tenký film, 0805 100V Panasonic ERA6AEB121V, řada: ERA
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Odpor
120Ω
Product Type
Rezistor pro povrchovou montáž
Technologie
Thin Film
Package/Case
Kotouč
Balení
Perforovaná nosná páska
Tolerance
±0.1 %
Napětí
100V
Power Rating
0.125W
Teplotní koeficient
-25 ppm/°C, +25 ppm/°C
Automotive Standard
Ne
Řada
ERA
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
155°C
Height
0.5mm
Termination Style
Surface Mount
Länge
2mm
Normy/schválení
IEC 60115-6, JEITA RC-2133C, JIS C 5201-8, RoHS
Breite
1.25mm
Podrobnosti o výrobku
Řada Panasonic ERA, velikost 0805 0,125W 0,1% 25ppm Kovové čipové rezistory, 47 Ω → 976Ω
Rezistory společnosti Panasonic z kovových fólií Era 6A nabízejí stabilitu v prostředí s vysokou vlhkostí a teplotou a zároveň zůstávají velmi přesné. Tato řada čipových odporů 0805 nabízí vysoce výkonné řešení.
Certifikát AEC-Q200
Malý teplotní koeficient odporu
Malá tolerance odporu
Vynikající linearita a nízký proudový šum
Jmenovitý výkon 0,125 W.
Aplikace
Standards
IEC 60115-8, JIS C 5201-8, EIAJ RC-2133B
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Odpor
120Ω
Product Type
Rezistor pro povrchovou montáž
Technologie
Thin Film
Package/Case
Kotouč
Balení
Perforovaná nosná páska
Tolerance
±0.1 %
Napětí
100V
Power Rating
0.125W
Teplotní koeficient
-25 ppm/°C, +25 ppm/°C
Automotive Standard
Ne
Řada
ERA
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
155°C
Height
0.5mm
Termination Style
Surface Mount
Länge
2mm
Normy/schválení
Breite
1.25mm
Podrobnosti o výrobku
Certifikát AEC-Q200
Malá tolerance odporu
Jmenovitý výkon 0,125 W.