Rezistor pro povrchovou montáž AEC-Q200 43 kΩ ±0.1 % 0.25 W Tenký film, 1206 150V Panasonic ERA8AEB433V, řada: ERA
Skladové číslo RS: 828-0958PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: ERA8AEB433V
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Odpor
43kΩ
Product Type
Rezistor pro povrchovou montáž
Technologie
Thin Film
Package/Case
1206
Balení
Perforovaná nosná páska
Tolerance
±0.1 %
Napětí
150V
Power Rating
0.25W
Teplotní koeficient
-25 ppm/°C, +25 ppm/°C
Automotive Standard
Ne
Minimum Operating Temperature
-10°C
Řada
ERA
Maximální pracovní teplota
155°C
Height
0.6mm
Termination Style
Solder
Länge
3.2mm
Normy/schválení
RoHS
Breite
1.6mm
Krajina pôvodu
Japan
Podrobnosti o výrobku
Řada Panasonic ERA, velikost 1206 0,25 W, 0,1% 25ppm Kovový filmový čip
Použití
Standards
IEC 60115-8, JIS C 5201-8, EIAJ RC-2133A
Surface Mount - 1206 - 0.1 / 0.05%
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Špecifikácie
Odpor
43kΩ
Product Type
Rezistor pro povrchovou montáž
Technologie
Thin Film
Package/Case
1206
Balení
Perforovaná nosná páska
Tolerance
±0.1 %
Napětí
150V
Power Rating
0.25W
Teplotní koeficient
-25 ppm/°C, +25 ppm/°C
Automotive Standard
Ne
Minimum Operating Temperature
-10°C
Řada
ERA
Maximální pracovní teplota
155°C
Height
0.6mm
Termination Style
Solder
Länge
3.2mm
Normy/schválení
RoHS
Breite
1.6mm
Krajina pôvodu
Japan
Podrobnosti o výrobku
Použití
Standards