Rezistor pro povrchovou montáž AEC-Q200 10 kΩ ±1 % 0.1 W, 0402 Panasonic ERJU02F1002X, řada: ERJU02
Skladové číslo RS: 243-2028PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: ERJU02F1002X
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Odpor
48.5kΩ
Product Type
Rezistor pro povrchovou montáž
Package/Case
0402
Tolerance
±1 %
Power Rating
0.1W
Teplotní koeficient
±200 ppm/°C
Automotive Standard
Ne
Řada
ERJU02
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaCievka
Špecifikácie
Odpor
48.5kΩ
Product Type
Rezistor pro povrchovou montáž
Package/Case
0402
Tolerance
±1 %
Power Rating
0.1W
Teplotní koeficient
±200 ppm/°C