Pepperl + Fuchs Indukční bezdotykový snímač NBB15-U1-E2 Blok M20 x 1.5 200mA IP68, IP69K PnP 200 Hz 15 mm 30 V dc
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Thread Size
M20
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Block
Länge
118mm
IP Rating
IP68, IP69K
Typ svorky
Screw
Mount Type
Zapuštěná montáž
Maximum Supply Voltage
3V
Housing Material
Polyamide
Maximum Detection
15mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Maximální pracovní teplota
85°C
Normy/schválení
General Purpose, IEC 60947-5-2:2007, cCSAus Listed, cULus Listed, EN 60947-5-2:2007
Hloubka
40mm
Maximum Switching Frequency
200Hz
Shielding
Unshielded
Typ výstupu
PNP
Krajina pôvodu
Vietnam
Podrobnosti o výrobku
Přepínače 'Varikont' s vysokým proudem a funkcí magnetické detekce rušení Immune
Kryt koncového vypínače DIN
Hlavice snímače s více polohami vzhledem k základně
Připojení přes Terminal (Terminálovou
4 indikátory LED pro viditelnost v rozsahu 360°
15 mm s možností sklopení
Block and Limit Switch Style
Špecifikácie
Thread Size
M20
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Block
Länge
118mm
IP Rating
IP68, IP69K
Typ svorky
Screw
Mount Type
Zapuštěná montáž
Maximum Supply Voltage
3V
Housing Material
Polyamide
Maximum Detection
15mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Maximální pracovní teplota
85°C
Normy/schválení
Hloubka
40mm
Maximum Switching Frequency
200Hz
Shielding
Unshielded
Typ výstupu
PNP
Krajina pôvodu
Vietnam
Podrobnosti o výrobku
Kryt koncového vypínače DIN
15 mm s možností sklopení