Phoenix Contact PLC-OSC- 12DC/300DC/1 Polovodičové relé rozhraní 12V dc, 300 V dc Lišta DIN Šroub
Skladové číslo RS: 801-7889Značka: Phoenix ContactČíslo dielu výrobcu: 2980665
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Montage-Typ
DIN Rail
Typ svorky
Screw
Řada
PLC-OSC- 12DC/300DC/1
Height
80mm
Manufacturer Part No.
Krajina pôvodu
Germany
Podrobnosti o výrobku
Řada Phoenix Contact PLC-OSC
Špecifikácie
Montage-Typ
DIN Rail
Typ svorky
Screw
Řada
PLC-OSC- 12DC/300DC/1
Height
80mm