Power Integrations Dioda LQA20B300C Silikonový přechod 10 A 300 V 12.6 ns, TO-263AB, počet kolíků: 3 kolíkový
Skladové číslo RS: 222-6795Značka: Power IntegrationsČíslo dielu výrobcu: LQA20B300C
Product Type
Diode
Mount Type
Surface
Package Type
TO-263AB
Maximální trvalý dopředný proud If
10A
Špičkové reverzní opakované napětí Vrrm
300V
Diodová konfigurace
2x Common Cathode Pair
Řada
LQA20B300C
Typ usměrňovače
Silikonový přechod
Pinanzahl
3
Peak Reverse Current Ir
25μA
Maximum Forward Voltage Vf
1.9V
Peak Non-Repetitive Forward Surge Current Ifsm
350A
Peak Reverse Recovery Time trr
12.6ns
Länge
10.26mm
Height
4.7mm
Normy/schválení
RoHS
Automotive Standard
No
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Product Type
Diode
Mount Type
Surface
Package Type
TO-263AB
10A
300V
Diodová konfigurace
2x Common Cathode Pair
Řada
LQA20B300C
Typ usměrňovače
Silikonový přechod
Pinanzahl
3
Peak Reverse Current Ir
25μA
Maximum Forward Voltage Vf
1.9V
350A
Peak Reverse Recovery Time trr
12.6ns
Länge
10.26mm
Height
4.7mm