Recom ROF-78E3.3-0.5SMD-R
Skladové číslo RS: 777-3301PZnačka: RecomČíslo dielu výrobcu: ROF-78E3.3-0.5SMD-R
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Recom
Output Voltage 1
3.3V dc
Breite
13.5mm
Krajina pôvodu
Taiwan, Province Of China
Podrobnosti o výrobku
Recom spínací regulátor, SMD, 0,5 A, ROF-78E.
Řada ROF-78E je součástí Recom Innoline. Jedná se o DC/DC převodník, neizolovaný spínací regulátor. Tento spínací regulátor je vybaven nízkoprofilovým napájecím napětím pouze 4,5 mm a širokým rozsahem vstupního napětí 5 V ss. až 36 V ss. Měnič Recom ROF-78E DC/DC má provozní rozsah od -40 °C do +75 °C a je ochlazován prouděním vzduchu.
Nízký profil 4,5 mm
Nízká cena
Široký vstupní rozsah (5 V - 36 V)
Zkrat, přetížení a ochrana před nadměrnou teplotou
Vstupní proud bez zatížení max. 5 mA
Manipulační připojení
Recom ROF-78E3.3-0.5SMD-R
Vyberte typ balenia
Recom ROF-78E3.3-0.5SMD-R
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cena
Špecifikácie
Brand
Recom
Output Voltage 1
3.3V dc
Breite
13.5mm
Krajina pôvodu
Taiwan, Province Of China
Podrobnosti o výrobku
Nízký profil 4,5 mm
Nízká cena