Renesas Electronics Digitální potenciometr ISL22316WFU10Z-TK 10 kΩ 128poziční Lineární, MSOP, počet kolíků: 10 kolíkový
Skladové číslo RS: 262-7224Značka: Renesas ElectronicsČíslo dielu výrobcu: ISL22316WFU10Z-TK
Product Type
Digital Potentiometer
Odpor
48.5kΩ
Number of Positions
128
Taper Type
Linear
Teplotní koeficient
±80 ppm/°C
Memory Type
Non-Volatile
Typ rozhraní
I2C
Package Type
MSOP
Minimum Supply Voltage
2.7V
Pinanzahl
10
Maximum Supply Voltage
5.5V
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
125°C
Breite
0.85 mm
Länge
3mm
Height
3mm
Normy/schválení
RoHS
Řada
ISL22316
Automotive Standard
No
Product Type
Digital Potentiometer
Odpor
48.5kΩ
Number of Positions
128
Taper Type
Linear
Teplotní koeficient
±80 ppm/°C
Memory Type
Non-Volatile
Typ rozhraní
I2C
Package Type
MSOP
Minimum Supply Voltage
2.7V
Pinanzahl
10
Maximum Supply Voltage
5.5V
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
125°C
Breite
0.85 mm
Länge
3mm
Height
3mm