Skladové číslo RS: 263-8908PZnačka: Renesas ElectronicsČíslo dielu výrobcu: ISL28005FH50Z-T7A
Product Type
Current Sensing Amplifier
Maximum Supply Voltage
28V
Minimum Supply Voltage
50V
CMRR - Common Mode Rejection Ratio
105dB
Supply Current
20mA
Mount Type
Surface
Package Type
5LD SOT-23
Pinanzahl
5
Minimum Operating Temperature
-40°C
Länge
2.9mm
Height
1.14mm
Normy/schválení
RoHS
Řada
ISL28005
Maximální pracovní teplota
125°C
Automotive Standard
No
Typ výstupu
Rail to Rail
Krajina pôvodu
Malaysia
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaCievka
Product Type
Current Sensing Amplifier
Maximum Supply Voltage
28V
Minimum Supply Voltage
50V
105dB
Supply Current
20mA
Mount Type
Surface
Package Type
5LD SOT-23
Pinanzahl
5
Minimum Operating Temperature
-40°C
Länge
2.9mm
Height
1.14mm
Normy/schválení
RoHS
Řada
ISL28005
Maximální pracovní teplota
125°C